Nimam volje
V ljubezni sami plusi, v šoli sami šusi, v šoli lahko bilo bi bolje, a zanjo nimam volje.
Sam boža
Vzemi moža, ki sam boža.
Molk NI zlato
Molk je zlato, ampak od tega ni še noben obogatel.
Za kaj živimo
Za kaj drugega živimo, če ne za to, da drug drugemu lajšamo življenje?
Tale grof ga pa serje
Enkrat je bil en grof, ki je imel na hlačah samo en knof, pa je po stopnicah letu pa mu je še ta odletu. afroboy
Čist vrjamemo
Kjer je voda, tam nas ni, kjer je vodka, tam smo vsi.
Elektrika se ne pusti
Elektrika je edina ku**a, ki se ne pusti šlatat!
Kako se krepi prijateljstvo?
Prijateljstvo se krepi z obiski, še posebej z redkimi.
Še ena o pogumu
Kaj je pogum? Odgovor: Pogum je, če prdneš, ko imaš drisko. afroboy
Moški…nikoli ne uporabte tega
Noge mas kot srnica….Ne tako vitke ampak tako kosmate… naumnčist
