Nimam volje

V ljubezni sami plusi, v šoli sami šusi, v šoli lahko bilo bi bolje, a zanjo nimam volje.

Molk NI zlato

Molk je zlato, ampak od tega ni še noben obogatel.

Za kaj živimo

Za kaj drugega živimo, če ne za to, da drug drugemu lajšamo življenje?

Tale grof ga pa serje

Enkrat je bil en grof, ki je imel na hlačah samo en knof, pa je po stopnicah letu pa mu je še ta odletu.  afroboy

Še ena o pogumu

Kaj je pogum? Odgovor: Pogum je, če prdneš, ko imaš drisko. afroboy