Slovenija vrže atomsko bombo na New York

čakajo en dan
čakajo dva dni

pa vržejo še eno atomsko bombo na Las Vegas

Spet počakajo nekaj dni in nato pokličejo Busha:

“Kaj ste vi sploh opazili, da smo vam zbombal dva velika mesta?”

Pa reče Bush:

“kaj je na Slovaškem sploh še kdo živ?”